Home > 8. JYJ Projects > JYJ Turkey concert survey !

JYJ Turkey concert survey !

20/12/2012

JYJ Turkey’DEN KONSER ADIMI !

Bu anket JYJ Turkey tarafından olası bir JYJ konseri için izleyici potansiyelini ve profilini ölçmek adına hazırlanmıştır.Gördüğünüz video Türkçe ve İngilizce olmak üzere, anketin hem ulusal hemde uluslararası çapta daha iyi ve daha hızlı bir şekilde yayılması için hazırlanmıştır.

Direkt anket linki: tıklayın

Bilmeyenler için; anket uygulaması gayet basittir.Seçenekleri uygun şekilde cevapladıktan sonra sayfanın sonundaki butona tıklayınız.Böylece verdiğiniz cevaplar sisteme geçicektir.

UNUTMAYIN, anketi sadece bir kez doldurabilirsiniz.Ankete belirli sınırlamalar koyuldu dolayısıyla aynı IP den birden fazla anket dolumu yapılamayacaktır.

Bu anket hiç bir şirket veya resmi kuruluş tarafından yapılmamaktır.Sadece JYJ Turkey’nin bünyesinde bir uygulamadır. Unutmayın sonuçlar resmi raporlarda kullanılacaktır dolayısıyla ankete verdiğiniz cevapların önemi büyüktür.

Bu evrede JYJ Turkey yine herkese saygı ve sevgilerini iletmekte ve herkesin desteğini beklemekte !

CONCERT STEP FROM JYJ Turkey !

This poll was prepared by JYJ Turkey for a possible JYJ concert and to measure audience potential and profile.The video you see was prepared as in Turkish and English to be able to make the poll spread in a better and faster way both nationwide and internationally.

Direct link to the poll: please click

For the ones who do not know, the poll application is pretty simple.After filling the options in appropriate way, click the button at the bottom of the page.Thus your answers will be included in the system.

REMEMBER, you can fill the poll only for once.There are some kind of restrictions put into the poll, so poll filling can not be done from the same IP more than one time.

This poll is not released by any company or governmental party.This is an on-going application by only JYJ Turkey.Remember that poll results are going to be used in official reports, that is why the answers for the poll carry much importance.

JYJ Turkey Managing Crew is waiting for everyone’s support,again with love and respect!

Tags: anket JYJ Turkey survey