Home > 1. JYJ Haber/News > Kim Junsu ve Kim Hyun Joong’un “Futbol Delisi” Oldukları Kanıtlandı

Kim Junsu ve Kim Hyun Joong’un “Futbol Delisi” Oldukları Kanıtlandı

12/02/2011

JYJ’nin Kim Junsu’su ve şarkıcı ve aktör olan Kim Hyun Joong’un ‘futbol delisi’ olduklarını ispatlayan bir fotoğraf çıktı ortaya.

Kim Junsu’nun ikiz kardeşi Kim Junho, ayın 9′unda kendi Twitter sayfasından ERKEKLER futbol takımı isimli bir fotoğraf paylaştı ve maçın sonucu hakkında şunları söyledi, ” Maçı STX’ e karşı 5:0 kazandık. Junsu’nun 2 gol 1 asisti var, ayrıca Ji Hwan, Han Sol ve Gyeong da birer gol attı.”
Bunun yanında, HwaSeung FC’ye karşı kazanılan zaferi de yazdı ve kardeşi Kim Junsu ve Kim Hyun Joong’un bu başarıdaki rolüne değindi, ” Maçı HwaSeung’a karşı 5:3 kazandık. Junsu’nun 2 gol  2 asistinin yanında, Hyun Joong da 3 gol kaydetti.Defansta oynadığım için gol atamamış olsam da at gibi koştuğum için çok yorgunum.Şimdi yatsam iyi olacak.”
Takımın maçlarının sonucu kadar, grup fotoğrafı da internet sitelerinde büyük ilgi gördü.Herkes Kim Junsu’yu ve Kim Hyun Joong’u bulmaya çalıştı;  ”Bence en önde soldan 2. ve 3. kişiler Kim Hyun Joong ve Xiah Junsu.Onların arkasındaki de Junsu’nun kardeşi.”
Fanların Kim Hyun Joong olduğunu düşündükleri kişinin şapka giyiyor olması yüzünün görünmesini zorlaştırdı.Fakat burnu bize aktörün burnunu anımsatıyor [XDD helal olsun ne diyim daha XDD ] İkizlerin benzer yüzleri ve komik ifadeleri onları takımın diğer üyelerinden ayırdı.
Ünlü “ERKEKLER” takımı Nisan 2010′da kurulan, Kim Bun, Song Joong Ki ve Lim Joo Hwan gibi yakın arkadaşların oluşturduğu bir futbol takımı.Kim Junsu da “ERKEKLER” takımının konuk kaptanı.

çeviri:k@mi

İngilizce’ye çeviri: jeeelim5@tohosomnia.net

Kaynak:sharingyoochun

Tags: futbol junho junsu jyj kim hyun joong