Home > 1. JYJ Haber/News > [NEWS] 120107 JYJ Jaejoong’s sold out concert, sets record for Interpark’s longest server downtime

[NEWS] 120107 JYJ Jaejoong’s sold out concert, sets record for Interpark’s longest server downtime

08/01/2013

[Haber] 130107 JYJ üyesi Kim Jaejoong’un konser biletleri, Interpark’ın sunucusunun uzun süre çökmesine neden oldu.

English

JYJ üyesi Kim Jaejoong’un iki günlük ilk solo konseri için satışa sunulan 16,000 bilet satılmaya başlandığı andan kısa bir süre sonra tükendi.

C-Jes Entertainment ”Kim Jaejoong’un yurtiçi kapsamında gerçekleşecek şovu ‘Your, My, and Mine’ biletleri satışa sunulduktan kısa bir süre sonra sitenin sunucusunun felç olması sonucu biletler tükendi ve sitenin tarihindeki en uzun kesinti olarak kaydedildi. Biletlerin kısa sürede tükenmiş olması ve sitenin sunucusunun felç olması ile birlikte popüleritesini kanıtlamış oldu, bunun yanı sıra büyük arama portallarında ve Interpark’ın sitesinde birinci sıraya yükseldi.” şeklinde açıklama yaptı.

Jaejoong’un iki gün sürecek olan konseri 26 Ocak’ta Kintex Ilsan’da başlayacak.

Jaejoong’un ajansı açıklamada bulundu, ”Kim Jaejoong’un yurtiçi ilk solo konseri büyük bir ilgi aldı. Çok yönlü bir şovmen olan Kim Jaejoong’un şarkıcı, aktör ve yönetmen olarak bu oyunu en üst seviyeye taşıyacak. Etkinlik üç bölümden oluşacaktır; fan buluşması, iş ile ilgili geçmişi konuşmak ve bir mini konser”

Bu konser, yurtiçinde ve yurtdışında önemli bir konu haline geldi, mini albümü ve doğum günü kutlamak için yapılacak. Ajans ”Site biletleri satmaya başladığı zaman, sayfa sunucusunda bir hata görüntülendi. Kim Jaejoong Avrupa’da, Kuzey ve Güney Amerika ve Asya ile birlikte Japonya, Çin’de büyük bir hayran kitlesine sahip olduğu için yurtdışı odaklı bilet satışı görülüyordu. Interpark yurtdışı IP adresi ile aktif olunan büyük sayıda kullanıcı sayısını kaydetti.” diyerek açıklamasına devam etti.

ONE KISS, solo albümden bir şarkı, 8 Ocak’ta Melon, Bugs, Mnet, Olleh, ve Soribada’da satışa sunuldu.

Source: SSTV Hankyung
Translated by: Ruby of JYJ3
Shared by: JYJ3

Türkçe çeviri: Merve Ürkmez @jyjturkey.com

Tags: interpark jaejoong one kiss your my mine