Home > 1. JYJ Haber/News > [NEWS] 120729 JYJ’s Solo Activities Also Thrive / JYJ’in Solo Aktiviteleri de Başarılı Gidiyor

[NEWS] 120729 JYJ’s Solo Activities Also Thrive / JYJ’in Solo Aktiviteleri de Başarılı Gidiyor

30/07/2012

English

Kim Junsu’nun Tarantallegra’sı Peru’da 1. sırada

Kim Jaejoong, Japonya drama DVD rezervasyonlarında 1. sırada

Park Yoochun’un Asya fan buluşmasına  patlayan tepki

JYJ grubunun üyeleri Kim Jaejoong, Park Yoochun ve Kim Junsu, kendi sahalarında birinciliğe ulaştılar ve iyi iş çıkarmaya devam ediyorlar. JYJ hiçbir tanıtıcı aktivite yürütmemesine rağmen, geçtiğimiz yıl bir albüm çıkardı ve Mart ayında bir dünya turu tamamladı. Üyeler bireysel aktivitelerinde oldukça aktifler ve popülerlikleri hiç de azalmış değil.

Kim Junsu’nun (XIA) Güney Amerika’daki ünü olağanüstü. Çıkış şarkısı Tarantallegra, Peru’nun haftalık radyo listesi Teen Top’da birinci sıraya yerleşti.Kim Junsu 3,014 katılmcının verdiği oyun 1,835’i ile Big Bang, Tokio Hotel, Justin Bieber ve 2NE1 gibi ünlülerin üstüne çıkarak 1. sıraya yerleşti.

Peru’daki ‘Junsu’ hastalığının tek işrareti bu değil. Kim Junsu’nun dünya turunun durakları duyurulduktan sonra, ‘PERUlovesXIA’, ‘PERUdeservesXIATOUR’ ve ilgili kelimeler sosyal ağlarda gerçek zamanlı en çok aranan kelimeler oldular. Güney Amerika’dan bir temsilci şunları söyledi, “Meksika,Şili ve Brezilya konserlerinin doğrulanmasının ardından Peru, Kolombiya, Bolivya ve Arjantin’deki hayranlar büyük hayal kırıklığı yaşadı.”

Kim Jaejoong’un draması Protect the Boss’ın popülerliği Japonya’da patladı, Kim Jaejoong Special Making DVD için rezervasyonlar HMV, Amazon ve Rakuten’in listelerinde sadece bir günde zirveye yerleşti. DVD’nin Kasım ayında çıkması planlanıyor.

Bir temsilci şunları söyledi, “Protect the Boss’ın TBS’deki yayını Japonya’daki özel yaz tatili zamanında yapıldı, bu yüzden muazzam bir üne kavuştu.” 22 Haziran’da Kim Jaejoong’un Dr. Jin fan buluşması için 1,500 bayan hayran Güney Kore’ye uçtu. Hayranlar, Kim Jaejoong’un sürekli müşterisi olduğu restoranı bulmaya bile oldukça istekliydi.


Park Yoochun, draması için Asya’da bir fan buluşması turuna çıkacak. 2010’daki Sungkyunkwan Scandal’dan Rooftop Prince’e kadar, Park Yoochun’un oyunculuk yaptığı dramlar Asya’da muazzam bir üne kavuştu. Fan buluşması turu Şangay, Çin’de 25 Ağustos tarihinde başlayacak ve sonra Tayvan ve Tayland gibi diğer ülkelerle devam edecek.

C-Jes Entertainment’dan bir temsilci, “Duruma bağlı olarak, tura 1 veya 2 ülke daha ekleme ihtimalimiz yüksek.” dedi. Tayvan sosyal medya programları “Yes celebrities” ve “Le Le Xiao Huang”da , “En iyi erkek başrol” oylamasında Park Yoochun izleyiciler tarafından birinci seçildi. 22,000 oyun 15,000’ini (%71) aldı. Dr. Jin’den Song Seung Hyun oyların %11.3’ü ile ikinci gelirken, Phantom’dan So Ji Sub %8.3 ile üçüncü geldi.

haber: The Daily Focus
ing. çeviri: Shermin of JYJ3
kaynak: JYJ3
çeviri: asude @LunaReds, www.jyjturkey.com

Tags: dr.jin fanmeeting jaejoong junsu rooftop prince tarantallegra yoochun