Home > 1. JYJ Haber/News > [NEWS] 121226 JYJ Junsu, Jaejoong, Yuchun..3 persons 3 colors that match

[NEWS] 121226 JYJ Junsu, Jaejoong, Yuchun..3 persons 3 colors that match

27/12/2012

[Haber] 121226 JYJ Junsu, Jaejoong, Yuchun…eşleşen 3 kişi 3 renk

English

JYJ (Kim Junsu, Kim Jaejoong, Park Yuchun) grup üyeleri solo artistler olarak  drama, film, şarkıcılık ve müzikal gibi farklı aktiviteler yapıyorlar.

Kim Junsu bu yıl solo albümünü anons etti ve başarılı bir solo tura çıktı. Onun adımlarını takip eden Kim Jaejoong solo rock şarkıcısı olarak bir albüm çıkaracak.

Kim Jaejoong ilk solo albümünü 17 Ocakta çıkarıyor.

Rock grupları Sinawe ve Art Parties vokalisti Kim Bada ve Pia’nın albüme katılması ile beklenti daha da arttı. Albümdeki tüm sözler Kim Jaejoong tarafından yazıldı.

Kim Jaejoong müzikle söylemek istediklerini anlatmak için tüm şarkı sözlerini kendisini yazdı. Genelde rock müzisyenlerinin tercihi olan benzersiz şarkı söyleme sesi ile avantajlı olarak müzik ile birlikte duygularını ifade etti. Ayırca 26-27 Ocakta onu destekleyen fanları için mini bir konser yapacak.

Kendi tatları ve kişilikleri ile üç JYJ üyesinin de solo şarkıcı olma kapasitesi var.

Güçlü duyguları ve çekici performansları sergileyebilme güçleri olan üyelerden Kim Junsu dans ve R&B tarzında solo kariyer seçerken Kim Jajeoong rock müziği seçti. Şu sıralar aktif olarak  dizlerde oynayan Park Yoochun’un ise indie pop müziğine ilgisi var.

26 Aralıkta JYJ temsilcileri şöyle açıkladı, “Üyeler farklı güçlü yanlarını ve kişiliklerini göstermek için farklı tarzlarda solo aktiviteler seçtiler, drama, film ve müzikal gibi. Ayrıca solo şarkıcılar olarak aktiviteleri de onlara terzide dikilmişcesine uyuyor.”

JYJ ‘in Asya duyguları ile dolu modaya uygun pop müzik tarzının US marketine girebilecek gözle bakılıyor. JYJ solo aktivitelerine paralel olarak yeni albümleri üzerinde çalışıyorlar.

Source: star.mt.co.kr
Translated by: @rubypurple_fan of JYJ3
Shared by: JYJ3

Türkçe çeviri: esra@LunaReds, www.jyjturkey.com

Tags: jyj