Home > 1. JYJ Haber/News > [NEWS] 130102 Acting, musical, and singing, JYJ’s survival guide

[NEWS] 130102 Acting, musical, and singing, JYJ’s survival guide

03/01/2013

[Haber] 130102 Oyunculuk, müzikal, şarkıcılık, JYJ’in hayatta kalma rehberi

English

Gerçekte JYJ grubunun müzik ve eğlence programlarına çıkmaları imkansız.   Eğer şarkıcılara yeni müziğini tanıtma imkanı veren ve hayranlarıyla buluşturan müzik programlarına çıkamıyorsan, bir şarkıyı nasıl sunarsın,?

Buna rağmen, JYJ 2012’de hayatta kaldı. Ters koşullara rağmen Kim Jaejoong, Park Yuchun ve Kim Junsu’dan oluşan 3 kişilik grup başarılı olmayı başardı.

“Böyle koşullarda bir solo albüm çıkarma konusunda gerçekten endişeliydim.” dedi geçen Mayıs ayında Kim Junsu ve ilk solosu Tarantallegra ile dimdik durdu. Ayrıca bir dünya turuna çıkarak Kore, Tayland, Endonezya, Tayvan, Çin, Hong Kong, New York, Meksika, Şili, Brezilya ve Almanya’da konser verdi. TV kanallarından herhangi bir istek almayınca o da kendi sahnesini yarattı ve dünyayı turladı ve yotıbe ile hayranlarına ulaştı.

Örneğin, 29-31 Aralıkta 3 büyük kanal kendi festivallerini yaparken Kim Junsu 21000 fan ile müzikal ve ballad konserini tek başına yaptı. Konsere katılan muhabirler bile etkilendiler.

Diğer yandan TV dramalarında oynayan Kim Jaejoong ve Park Yoochun oyuncular olarak yerlerini sağlamlaştırdılar. İkisi yıl sonu drama ödül törenlerine katıldılar. Kim Jaejoong Dr. Jin ile yeni oyuncu ödülü alırken Park Yoochun I miss You ve Rooftop Prince ile en iyi aktör ve popülerlik ödüllerini aldı.

Kim Junsu müzikaller ile vokal yeteneğini gösterdi. 18. Kore Müzikal Ödüllerinde Elisabeth’deki rolü ile En İyi Müzikal Aktörü ödülünü aldı. Bu bir müzikal aktörün gelebileceği en yükske nokta.

Kim Junsu genç hayranları olmasına çok şaşırmıştı. Konserde şöyle sordu, “TV’de çıkmıyorum, beni nerden biliyorsunuz?”

2012’de, donanımlı oldukları için, JYJ dezavantajlı durumlarda bile hayatta kalıp başarılı olunabileceğini gösterdi.

Source: enews via Nate
Translated by: @rubypurple_fan of JYJ3
Shared by: JYJ3

Türkçe çeviri: esra@LunaReds, www.jyjturkey.com

Tags: jyj